עובדי הקמה ופירוק לאירועים

אירועים וכנסים המתקיימים במקומות שונים, חייבים בתאורה, במה, ציוד הגברה, מקומות ישיבה לאורחים ועוד. לשם כך קיימים עובדי הקמה ופירוק הם אלה שמרכיבים ומפרקים ציוד הגברה, מקימי במות לכנסים והופעות, פיזור שולחנות וכיסאות ואיסופם בתום האירוע ועוד. אמצעים טכניים אלה, עשויים לשנות את האירוע שלכם מן הקצה אל הקצה.
 
מקצוענים המבינים בענף יתקינו לכם ויעצבו את המקום ויקנו אווירה של אירוע מושקע ומרשים.. אם ערכתם אירוע בטבע לדוגמא ויש להקים אותו מאפס, חברות הפקה שמיומנות בתחום, ידאגו לעובדי הקמה ופירוק . העובדים בודקים היטב את השטח לפני ההקמה של הציוד, כך שהציוד יעמוד באופן בטוח ויציב וכן עובדים אלה, דואגים לבטיחות המוזמנים, באמצעות מעקות בטיחות מיוחדים, מדרגות אסטטיות שנועדו להקנות מראה מרהיב אם מדובר באירועים כמו כנסים או הופעות.

השכרת כוח אדם להקמה ופירוק של ציוד

 
היום השוק מוצף בהרבה עובדים, אך מי שעוסק בהקמת אירועים, כמו חברות הפקה ישתמשו בחברות כוח אדם המתמחות בתחום האירועים ויספקו לחברת ההפקה את כל העובדים  שיעניקו שירותים שונים לאירוע. אם מדובר על עזרה בהקמה ופירוק של ציוד שיש לשכור עובדי הקמה ופירוק מיומנים שיש להם מושג בהקמה ופירוק של כל הציוד באירוע, כגון שולחנות וכיסאות, מיקום שיש להכין לעמדות האוכל כגון בופה, תאורה מתאימה שיש לתכנן, להקים ובסוף האירוע לפרק וכיו"ב.
יש לציין, כי חברות ההפקה אשר נעזרות בחברת כוח אדם ששולחת עובדי הקמה ופירוק, דורשות כוח אדם בעל ניסיון, כזה שעבר הכשרה ויש לו הסמכות בתחומים השונים כגון חשמל, ציוד הגברה בנייה של כל סוגי הבמות, תכנון המקום לפני הקמתו ועוד.
 

כוח האדם הטוב והמקצועי  ביותר לאירועים

 
את כוח האדם הטוב ביותר שמתאים לאירועים השונים, תמצאו בחברה בעלת 12 שנה בתחום האירועים ועוסקת ביישום כל סוגי העובדים לענף האירועים. חברת MAXIMUM  מציעה לחברות הפקה, אולמות אירועים וכנסים כוח עבודה מיומן ומוכשר. החברה דואגת לכל התנאים הסוציאליים של העובדים והיא בעלת רישיון קבלן כוח אדם כחוק.

​​​​​​​אנחנו נדאג לכם לעובדים מהשורה הראשונה בתחומים השונים כגון: מלצרים לאירוע, דיילים ודיילות לאירועים, סדרני אירועים, עובדים להקמה ופירוק של ציוד לאירועים ועוד. אנו בחברת כוח אדם מקסימום שירות, רואים את ההצלחה שלכם כהצלחה שלנו .   
Coi בניית אתרים
תפריט דף הבית טלפוןפייסבוק